Ezen a héten – többek között – két izgalmas Windows kiegészítővel és egy iOS-re készült fájlkezelővel szolgáltunk. Utóbbi szerintünk jelenleg a legjobb iOS fájlkezelő. Merthogy nem csak azt lehet vele megoldani, hogy pillanatok alatt másoljunk fájlokat ide-oda a számítógép és az iPhone/iPad között, hanem elérhetünk vele bármilyen népszerű felhőtárhelyet, vagy épp saját szervereket (FTP/SFTP stb.) is. Emellett komplett PDF szerkesztőt integráltak bele és megannyi hasznos fájlkezelési funkcióval rendelkezik. Szóval érdemes megismerkedni vele.
De a Windowst használók számára hasonlóan hasznos lehet az a két kiegészítő alkalmazás is, amelyekkel a rendszer hiányosságait lehet kipótolni a kényelmesebb használathoz. Az egyikkel az ablakok kényelmesebb mozgatása vagy épp átméretezése oldható meg, míg a másikkal egyetlen kattintással válik elérhetővé bármikor a Windows Asztalának tartalma. Mindegy, hogy épp mennyi ablak van megnyitva, csak kattintunk, azok eltűnnek, mi pedig dolgozhatunk az Asztalon. Ha végeztünk, egy újabb kattintás és máris visszatérhetünk a korábban megnyitott ablakokhoz.


